Připravujeme...

24. února 2013 v 18:19 | So-chan |  Novinky

Jak jistě všichni víme, videa jsou jedním z njelepších zdrojů učení.
Japonština se umístila na žebříčku nejtěžších jazyků na světě. Trvá i několik let, než se člověk naučí vše, co je potřeba.

Proto pro Vás připravujeme takovou lahůdku.
Jistě se i zde v České Republice najde mnoho milovníků a zájemců jak japonštiny, tak i Japonska samotného. Většinou se to jeví u mladých teenagerů, jenž jsou zamilovaní do různých anime.

Takže... tento blog se nebude zakládat jenom na článcích a obrázcích. Spolu s mojí adminkou (Kara-chan) jsme se rozhodly natočit i několik lekcí japonštiny. A ne jenom videa na toto téma. \(^o^)/

Co ve videích rozhodně nebude chybět:
  • Mluvení v japonštině - Nebyly by ta videa tak originální bez mluvení japonského jazyku, tím pádem Vám sem tam řekneme i mimo výuku něco japonského (ovšem se to přeloží do rodného jazyku).
  • Zábava - Budeme se opravdu snažit udělat videa více zábavná, protože učit se "vážně" není ten nejlepší způsob. Nejhorší pak je, když je člověk ve stresu.
  • Kultura - S Kara-chan plánujeme opravdu hodně videí. Ovšem nebude se to zakládat pouze na japonštině, ale i na kultuře Japonska a samozřejmě i jídla a další podobné věci.
  • My! - Ano, jenom my dvě budeme točit videa japonštiny. Abych pravdu řekla, základy japonštiny mám a hiraganu skoro za sebou. Kara-chan se učí japonštinu déle. Umí jak hiraganu, tak i celou Katakanu a mnohem více věcí, kterých se dočkám asi až za uherský rok! :D Tím pádem má více vědomostí, než já. Proto bude ve videích možná často mluvit ona. [^_^]
Musím se přiznat, že se spolu s mojí adminkou opravdu těšíme, až budeme videa natáčet. Sice náš vzhled nic moc (obě brýle a pořád happy), ale na tom přeci nezáleží! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama