Kara-chan a hůlky

31. března 2013 v 18:37 | So-chan a Kara-chan |  O nás
Těšili jste se? Ano? To je dobře, protože to, na co jste tak dlouho čekali je tady! Video se mnou a hůlkami. Doufám, že se vám bude líbit. Pokud ano, potěšíte nás třeba tím, že okomentujete článek, dáte nám like na FB nebo odběr na YouTube. Nicméně, užijte si video!!!
Ano, jak Kara-chan praví, byly bychom velmi rády, kdybyste nám dali Like na FB nebo odběr na Youtube.

Jinak k videu. Vůbec nevím, jaký máte humor vy, ale já se přiznám, že ty titulky, co tam Kara-chan nasázela mne vskutku pobavily. Něco jsme si řekly i reálně a něco je jaksi z její hlavy.
Ovšem pokud byste chtěli originální 9 minutové video, tak dejte u tohoto videa na Youtube palec nahoru. Za 20 palečků nahoře sem dáme i originální znění a musím uznat, že trocha humoru také nechybělo.

Příklad našeho humoru:

So-chan: Já se snad nenajím!
Kara-chan: Proto jsou Japonci tak hubení! :D
______________________________________________
Kara-chan: To chutná jako... jak se tomu nadává!

Myslím, že kdybyste to slyšeli sami, jistě byste se alespoň malinko zasmáli. :)

Takže pokud byste chtěli originální video, udělejte nám tu radost a dejte paleček nahoru! ^^
Děkujeme všem!

PS: Toto jsme my, tak se nezalekněte, protože osobně říkám, že tato fotka se nějak nepovedla.. :D
Asi tak. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maryuuan-Mo Maryuuan-Mo | Web | 31. března 2013 v 19:46 | Reagovat

Musím si někdy jít koupit pořádné hůlky a naučit se pořádně jíst. Ale asi raději zůstanu u rýže, s nudlemi bych asi pak nevypadala moc hezky (měla bych jídlo všude).

2 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 22. ledna 2014 v 23:20 | Reagovat

Já četla, že prý u nich je slušné ty nudle tak sát :D Hele, můžu se zeptat, co jste to jedli? A hlavně co to bylo za zelí :D Bylo to kimchi? To je sice korejské jídlo, ale v Japonsku prý taky hodně oblíbené (a nedivím se, já kimchi taky miluju :3 ) :D

3 Ylesir Ylesir | 5. září 2014 v 20:00 | Reagovat

Je fajn vidět, že i další z mé generace propadají Východu. Ale v první řadě by to mělo být žití jejich filozofie, nejen hezcí kluci z Jpopu, dobré jídlo a další "vzdálené" věci. Ale pokud to neděláte jen kvůli okouzlení a pocitu vyjímečnosti, tak "nihongowa ganbatte kudasai", jak mi v roce 2007 rozkázala moje japonská mistrová na kaligrafii :-D  A na závěr malá oprava - normálně pište "Karachan", oni taky nedělají pomlčku. A navíc to působí divně :-P  Tak ještě jednou hodně štěstí a přeji brzké probuzení mrtvých evropských duší :-)

PS: Jo, nudle opravdu srkají, respektive někdy přiloží misku k ústům a hůlkami nahrnou její obsah do úst - když to není polévka ;-) :-D

PPS: Nikde v ČR není nic, co by připomínalo jídlo v Japonsku; podniky ve velkých městech hrají jen na to, jak z lidí ženoucích se za modním trendem vytřískat peníze :-P  Ale v pražské japonské komunitě se dají koupit japonské potraviny i nádobí, stačí pohledat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama