Plány do budoucna...

23. března 2013 v 19:56 | So-chan a Kara-chan
Jaké máme plány s tímto blogem?
Na co všechno se můžete těšit?
So-chan normálně, Kara-chan kurzívou

Nějaké věci Vám přijdou až přehnané, ale je to tak... opravdu to plánujeme!

Den 30.3. 2013 (Sobota) bude zcela jedinečný!
První setkání mezi čtyřma očima (So-chan a Kara-chan) v Japonské restauraci. Ani nevíte, jak se těšíme! Bude to opravdu velký den, který bude patřit ovšem i Vám, vášnivým čtenářům našeho nového blogu. Ujistíme vás, že rozhodně nepřijdete o to nejlepší. Co vás čeká? Nebo spíše, co čeká tento blog?
E-p-i-c-k-é! Přesně takové to bude! Samozřejmě, jak řekla So-chan, vy rozhodně o nic nepřijdete!
  1. Fotky - Budeme fotit do té doby, dokud se nám nevybije baterka! Každý detail, který stojí za to!
    Podle fotek oficiálního webu restaurace, to vypadá velmi lákavě. Budeme fotit vše - obrazy, jídlo, doplňky, místnosti a doufáme, že se nám naskytne i možnost vyfotit pravé Japonce, kteří nám s velkou radostí budou servírovat jídlo! Naše fotky ještě nevíme, jestli zveřejníme, ale uvidíme! ;) A to ty baterky budou možná i dvě! Jestli se říká, že Japonci jsou focením posedlí, tak potom, co my navštívíme onu restauraci, se vše rozhodně změní!
  2. Knihy - Nebojte se! Budou to pouze knihy Japonštiny, které jsme se rozhodly s sebou vzít a podívat se tak, jak je ta druhá daleko a jak se ji vlastně učila. Myslím, že to bude také zábava! Ty moje jsou sice prakticky netknuté, i za ten rok. :D Ale zato je díky kurzu materiálů opravdu hodně - nejen knihy, ale i papíry.
  3. Video - Moje drahá Kara-chan se rozhodla, že to bude ona, koho natočím, jak bude jíst pravé Japonské nudle pravými hůlkami. Hai hai, přesně tak. (^o^) Obětuji se v zájmu lidstva a předvedu, jak zápasím s těmi pekelnými klacíky já. Během toho boje se pokusím vysvětlit, co by se rozhodně při stolování nemělo dělat.
Ach jo... Jsme opravdu myšlenkami úplně jinde. Ne jenom, že máme s Kara-chan celkem dobrou telepatii, která se projevuje skoro každý den, až to nahání hrůzu, ale také máme stejné myšlenky. No a obě nás napadla celkem dost bláznivá, ale pro nás docela zábavná věc nbo spíše nápad.
Přesně tak! Docela se divím, že neděláme stejné věci v jednu chvíli. No, když si vzpomenu na jistou příhodu s pitím... :D

FILM!
Cože? Film?
Film! (*-*)v
Oh, ano, film! (^o^)/ Tohle je orpavdu až moc velký sen, který si chceme rozhodně splnit... Už máme pár témat, co bychom do fimu zahrnuly, ale ovšem je to zatím vzdálený sen...
Bohužel Vám nemůžeme podrobněji říci, o čem to asi tak bude. Jediné, na čem jsme se domluvily, je to, že ve filmu budeme rozhodně sestry... :)
Pokud blog nabere opravdu velkou popularitu (myslíme tím opravdu mnohem velkou), tak zaručeně se na filmu začne pracovat... ^^
Ano, toto je sice poněkud vzdálené, ale budeme na tom rozhodně pracovat, protože by to mohlo být opravdu parádní a jistě bychom při tom zažily spoustu legrace! :)


Uvidíme! To vše záleží pouze na Vás! ^o^/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | Web | 23. března 2013 v 20:45 | Reagovat

Všechno to zní strašně zajímavě *-* Nemůžu se dočkat!!

2 Kim_Neul_Shi Kim_Neul_Shi | Web | 24. března 2013 v 13:19 | Reagovat

na to video jsem asi nejvíc zvědavá, jak si s tím poradíte a jak si Kara poradí s hůlkami.. :D :-D xD

3 Kyuu Kyuu | Web | 25. března 2013 v 21:25 | Reagovat

jéé...tak to jsou super sny :3 :3 jsem zvědavá na film i na to, jak si Kara-chan poradí s hůlkami :3

4 Kara-chan Kara-chan | Web | 28. března 2013 v 18:22 | Reagovat

[2]:[3]: To Kara-chan je taky zvědavá. :D Protože ačkoliv jsem s hůlkami často manipulovala, občas se může vyskytnout problém. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama