Týdenní report 1

4. března 2013 v 18:22 | So-chan a Kara-chan |  Novinky
Týdenní report je tady! Co jsme za minulý týden stihly? Jaké vyšly nové články? Co připravujeme? V Týdenních reportech se vás budeme snažit nalákat na naše budoucí články, ale také vám sepíšeme všechny, které jsme minulý týden vydaly, abyste se nemuseli obávat, že něco prošvihnete nebo vynecháte. Nebudu ale zdržovat, přejděme k reportu.
Kara-chan opět píše kurzívou, So-chan normálně.


Novinka č. 1: Facebook

Přesně tak. Konečně jsme zprovoznily naše facebookové stránky. Což je skvělé, protože takhle můžeme mít přehled o tom, kolik lidí nás asi tak čte. Proto budeme rády, když nám "lajknete" naši stránku. Kde ho najít? Klikněte v menu na Kontakty.
Oh ano! FaceBook je velmi rozšířenou stránkou! A ano, přesně jak tvrdila Kara-chan, moc byste nám udělali radost. :)
Ne, že bychom Vás nějakým způsobem nutili. Ale tím nám vlastně dáváte najevo, že Vás naše stránka (jak blogová, tak i Facebooková) nadchla a my budeme šťastnější a víc nas to "nakopne"! :)
Pište!
O tomhle jsem ještě chtěla napsat takový malý odstavec -> jak nás kontaktovat. Je tu mnoho různých stránek, tak jsem vám to trochu rozdělila. Pokud nám budete chtít napsat, co na blogu zlepšit a tak dále, pište buď na facebook, nebo běžte do rubriky O nás. Tam máme každá svou návštěvní knihu a tak můžeze mít připomínku i jen k jedné z nás. Nicméně my obě se budeme navzájem informovat a tak se nemusíte bát, že nám něco uteklo. Pokud potřebujete poradit, navštivte Poradnu (také v rubrice O nás).
Ano, ano! Byly bychom orpavdu moc rádi!
Mimochodem, moc ráda bych se seznámila s kýmkoliv, kdo miluje K-pop, ale to je jenom taková drobnost! :D

Články

Já mám na svědomí toto: Čajový obřad a Japonský Nový rok

Oh, milá Kara-chan, zapomněla jsi na Mytologii Japonska! ^o^v

Můžete se těšit na...

Já mám připravené články o bubnech Taiko a japonském divladle Nó.
Já jsem bez nápadůůů... :D Ale něco vymyslím! ;)

Já se s vámi loučím. Doufám, že se vám nápad s reportem líbil. Pokud byste nás tedy rádi podpořili v našich článcích a do budoucna i videích, napište nám, lajkujte a klidně si i zkopírujte naši ikonku na váš blog. Budeme moc rády. (^o^)/
Ovšem, tím nám dokazujete, že jsme něco více, než pouhé blogerky! Opravdu jste všichni mílí, kdo nás bude takto podporovat! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kyuu Kyuu | Web | 6. března 2013 v 7:09 | Reagovat

Ok. Dám like na FB ;) a i propagovat na blogu ;)

2 So-chan So-chan | Web | 6. března 2013 v 15:01 | Reagovat

[1]: Děkujeme moc! ^o^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama